مجموعه ایران کنجد با چندین سال سابقه درخشان در واردات کنجد و دانه های روغنی از جمله شرکت های مطرح در زمینه واردات و فرآوری کنجد در ایران می باشد که همواره پاسخگویی به نیاز اصلی مشتریان و کسب رضایت آنان و همچنین ارائه محصولات باکیفیت و سالم و با قیمت مناسب از اهداف اصلی شرکت بوده است.

مهمترین و بزرگترین جامعه مشتریان ایران کنجد کارخانه های روغن های خوراکی و روغن کنجد و کارگاه ها و فروشگاه های روغنگیری می باشند.

همچنین اصناف نانوایی ها، قنادی ها، شرکت های پخش موادغذایی و دیگر مشاغل مرتبط با مواد غذایی و روغن های خوراکی از دیگر مشتریان ایران کنجد هستند.

این شرکت که در مشهد واقع است خدمات و محصولات مختلفی را به مشتریان خود ارائه می دهد، ازجمله واردات کنجد در تناژ بالا مخصوص کارخانه های روغن گیری و همچنین تمیز کردن، بوجار کردن و شستشوی کنجد و دانه های روغنی پس از واردات جهت سهولت استفاده مشتریان برای روغنگیری. همچنین برای تولید ارده، فراوری و پوست گیری کنجد نیز توسط مجموعه انجام میپذیرد و کنجد پوست گیری شده آماده فروش به مشتریان عرضه می شود.

این شرکت همچنین در زمینه صادرات کنجد و خشکبار کشور افغانستان به سایر کشورها از جمله عراق، ترکیه و کشورهای اروپایی آماده همکاری با تجار و بازرگانان می باشد.